Memoranda īstenošanas padomes sēde augustā

“Jēkabpils NVO resursu centrs’’ informē , ka trešdien, 28. augustā, plkst. 11.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde, kurā aicinām piedalīties arī biedrības no Jēkabpils un Vidusdaugavas reģiona.

Tikšanās plānā:

  • Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks informēs par Nacionālā attīstības plāna 2027 izstrādes progresu;

  • Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta pārstāve Inese Kušķe informēs par Latvijas 3. nacionālā atvērtās pārvaldības rīcības plāna izpildi un jaunā atvērtās pārvaldības plāna 2020.-2021. gadiem izstrādi.

  • Finanšu ministrija ziņos par valsts budžetu 2020. gadam.

  • Zaiga Pūce, Memoranda padomes deleģētais pārstāvis Nacionālās trīspusējās sadarbības padomē, pārstāvēs Memoranda padomes NVO nostāju saistībā ar valsts budžeta izstrādes procesu un iepazīstinās ar priekšlikumiem 2020.gada budžetā paredzēt papildus finansējumu sabiedrības pilsoniskajai līdzdalībai un sadarbībai.

  • Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa iepazīstinās ar ziņojuma “Juridisko personu un nevalstisko organizāciju noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas riski” secinājumiem.

  • Paredzēta arī diskusija par to, kādi turpmākie soļi būtu veicami, lai novērstu identificētos riskus.

Kā ierasts, tiks nodrošināta arī Memoranda padomes sēdes tiešraide, norāde uz tiešraidi būs redzama Ministra kabineta tīmekļvietnes sākumlapā neilgi pirms sēdes sākuma.

Ja vēlaties piedalīties Memoranda padomes sēdē klātienē, informāciju par Jūsu organizācijas pārstāvju dalību (norādot sēdes dalībnieku datus šādā secībā: uzvārds, vārds* un personu apliecinošā dokumenta numurs (kurš tiks uzrādīts iekļūšanai Ministru kabineta ēkā vai personas koda pirmā puse*) līdz 27. augusta plkst. 17.00 nosūtiet uz e-pastu nvo@mk.gov.lv

Pēc LPA ziņu lapas „Nesēdi tumsā!” sagatavoja

Santa Kūlīte
Jēkabpils NVO resursu centrs